מהלך הפעילות

מהלך הפעילות

כבר מכניסת המשתתפים אל המתחם, יקבל את פניהם מדריך הלבוש ברוח המנזר. לאחר הסבר על המקום ועל אופי הפעילות, נאפס שעונים, נקבל מפה של המנזר ונצא לדרך בעקבות הפסיפס האבוד. רק קבוצה שתעבוד בשיתוף פעולה, תפענח את הצפנים ותעמוד בזמני המשחק, תגלה היכן הוטמן הפסיפס האבוד של המנזר.

תוכן הפעילות

תוכן הפעילות

לאחר קבלת מפת האתר ינועו המשתתפים בין 4 אתרים מרכזיים ברחבי המנזר: הכנסייה, מאגר המים הגדול, בורות המים והקריפטה הקדושה של אותימיוס. על המשתתפים לאתר ולאסוף בזמן מוקצב של כ-60 דקות את כל חלקי הפסיפס האבוד שהוטמנו בתוך תיבות נעולות ומחבואים שונים ברחבי האתר.

משימות מיוחדות

משימות מיוחדות

בין המשימות השונות יצטרכו המשתתפים: לשתף פעולה במשימת מים מיוחדת בה ימשכו בקבוקי מים מתוך בור בעזרת חכה קבוצתית. לפתור קלף סתרים על ידי משימת תקשורת קבוצתית בתוך מאגר המים הגדול. לחשוב מחוץ לקופסא לצורך איתור קודים מוצפנים המוסתרים בין כתבי המידע השונים ובחפצים שונים הפזורים ברחבי האתר. כאשר כל חלקי הפסיפס יהיו בידי המשתתפים, הם יגיעו לעמדת הסיום, שם ירכיבו את כל חלקי הפסיפס ובכך ישלימו את פעילות "סודות המנזר".

אילו ערכים נפיק מהפעילות?

אילו ערכים נפיק מהפעילות?

עבודת תקשורת דינמיקה קבוצתית חיזוק הקשר החברתי והאמון אחד בשני תפקוד קבוצתי במסגרת זמן מוקצב והשגת המטרות חשיבה מחוץ לקופסא הפעילות ייחודית לאתר ומשלבת גיבוש קבוצתי, חוויה שונה מהרגיל והנאה מרובה

קרא עוד